Bal dobroczynny
23.02.2019

Szanowni Państwo!

Okres karnawału to czas zabawy i relaksu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jednocześnie doskonale się bawiąc zrobić także dobry uczynek.

Burmistrz Miasta Milanówka Piotr Remiszewski z całego serca pragnie zaprosić Państwa do udziału w Milanowskim Balu Dobroczynnym, który odbędzie się 23 lutego 2019 r. o godzinie 19:00 w Villi Milanówek przy ul. Królewskiej 2 (wjazd od ulicy Polnej). Celem balu jest wsparcie osób niepełnosprawnych i potrzebujących z terenu Milanówka oraz Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego KSN AW w Milanówku.

Milanowski Bal Dobroczynny to wyjątkowe wydarzenie, w którego programie, oprócz poczęstunku, muzyki na żywo i doskonałego towarzystwa, przewidujemy m.in. licytacje przedmiotów podarowanych przez darczyńców. Na naszych gości będzie czekała również artystyczna niespodzianka. Zwracamy się w tym miejscu do lokalnych artystów z prośbą o wsparcie powyższej akcji oraz osób posiadających unikatowe przedmioty o ich przekazywanie na rzecz licytacji.


Cena biletu na Bal wynosi 400 zł od pary, 200 zł od osoby: zapisy przyjmowane są w Milanowskim Centrum Kultury przy ul. Kościelnej 3 lub pod numerem telefonu (22) 758 32 34. Liczba miejsc na balu jest ograniczona.