Dni Milanówka 2019
31.08.2019

Dni Milanówka wracają na Turczynek!

 

31 sierpnia zapraszamy serdecznie na moc wydarzeń na Stadionie Turczynek! To będzie festyn, za którym tęskniła duża grupa mieszkańców. W programie koncerty na dużej estradzie, konkursy, wesołe miasteczko i zjazd foodtrucków. Wystąpią dla nas doskonałe zespoły, orkiestra dęta, a gwiazdą wieczoru będzie Varius Manx z Kasia Stankiewicz!
Dla najmłodszych przygotowaliśmy sportowo - artystyczną grę terenową. Nie zabraknie sportowych konkurencji i ekstremalnych skoków motocrossowych. Wspaniałe jest to, że w organizację przedsięwzięcia włączyło się tak wiele lokalnych firm, stowarzyszeń i grup nieformalnych. Pożegnajmy razem wakacje, tradycyjnie podczas wielkiej imprezy w Milanówku.

 

W programie:
13:00 Start wydarzenia
- Zjazd Food trucków
13:00 Mecz ligowy - Klub Sportowy Milan
14:00 - Zawody Freestyle Motocross
14:00 - 16:00 Animacje dla dzieci, ZUMBA, wesołe miasteczko, strefa relaxu
15:00-18:00 Gra terenowa
15:00 - 18:00 Pokazy - KARATE oraz prezentacja OSP
17:00 Koncert Milanowskiej Orkiestry Dętej
18:15 Koncert: NOPE'N'DOT
19:15 Koncert: FLORENCE JENKINS PROJECT
20:00 KONCERT VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ

 

Dni Milanówka organizują z nami:
DAR-BUD, Biovena, Karatenomichi World Federation Poland, NOWA STACJA, Disan, Arkuszowa Drukarnia Offsetowa, Piekarnia cukiernia Janusz Witaszczyk, Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa, MPM, Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej, Martes Sport, Feniks Recykling Sp. z o o, Mabiss, NZOZ Milanmed, Jarosław Paćko, Jedwab Polski, Milan Milanówek, Freestyle Family, MPWiK Milanówek, Ochotnicza Straż Pożarna Milanówek, Hufiec ZHP Milanówek, Straż Miejska w Milanówku, Yamaha Szkoła Muzyczna Milanówek, I Love Dance Studio Tańca i Fitness, Radio Bogoria, Grodzisk News, Obiektywna Gazeta Internetowa

 

1 września kontynuować będziemy święto podczas koncertu Chopinowskiego.

 

Zapraszamy serdecznie.
Zespół MCK